Date de contact:

Adresa:

Strada Vișinilor nr 3 sector 2 București

Zona Piata Unirii, repere: Foișorul de Foc, Hala Traian

Ratb: Statia Hala Traian 14,55,40,56,133; Statia Popa Nan 70, 79, 92
Program:

Luni – Vineri : 08:00 – 22:00
Sambata – Duminică: 09:00 – 20:00
Centrul PsihArt va sta la dispozitie, doar pe baza de programare.

Telefon:

Ana Papahagi: 0723 666 433
Ana Maria Mintici: 0752 194 110
Oana Petriman: 0723 946 563
Diana Cosma: 0722 820 731
Laura Trifu: 0723 154 599
Miriam Moroianu: 0722 229 598
Carmen Comșa: 0724 169 209

Email:

PsihArt: office@psihart.ro

Ana Maria Mintici: ana.mintici@psihart.ro
Ana Papahagi: ana.papahagi@psihart.ro
Miriam Moroianu: miriam.moroianu@psihart.ro
Carmen Comsa: carmen.comsa@psihart.ro
Oana Petriman: oana.petriman@psihart.ro
Diana Cosma: diana.cosma@psihart.ro
Laura Trifu: laura.trifu@psihart.ro

Image module

Scrie-ne

Solicita programare: