Date de contact:

Adresa:

Strada Vișinilor nr 3 sector 2 București

Zona Piata Unirii, repere: Foișorul de Foc, Hala Traian

Ratb: Statia Hala Traian 14,55,40,56,133; Statia Popa Nan 70, 79, 92
Program:

Luni – Vineri : 08:00 – 22:00
Sambata – Duminică: 09:00 – 20:00
Centrul PsihArt va sta la dispozitie, doar pe baza de programare.

Telefon:

Ana Papahagi: 0723 666 433
Miriam Moroianu: 0722 229 598
Ilinca Vasile: 0724376297
Carmen Comșa: 0724 162 209
Diana Cosma: 0722 820 731
Aigul Cheosep: 0744441979
Laura Trifu: 0723 154 599

Email:

PsihArt: office@psihart.ro

Ana Maria Mintici: ana.mintici@psihart.ro
Ana Papahagi: ana.papahagi@psihart.ro
Miriam Moroianu: miriam.moroianu@psihart.ro
Carmen Comsa: carmen.comsa@psihart.ro
Diana Cosma: diana.cosma@psihart.ro
Laura Trifu: laura.trifu@psihart.ro

Image module

Scrie-ne

- Folosind acest formular sunteti de acord cu stocarea si prelucrarea datelor transmise conform Politica GDPR.

Solicita programare:

- Folosind acest formular sunteti de acord cu stocarea si prelucrarea datelor transmise conform Politica GDPR.