Contact Centrul PsihArt

Adresa:

Strada Vișinilor nr 3 sector 2 București

Zona Piata Unirii, repere: Foișorul de Foc, Hala Traian

Ratb: Statia Hala Traian 14,55,40,56,133; Statia Popa Nan 70, 79
Program:

Luni – Vineri : 08:00 – 21:00
Centrul PsihArt va sta la dispozitie, doar pe baza de programare.

Telefon:

Centrul PsihArt: 0729 787 324

Ana Papahagi: 0723 666 433

Elena Inceu: 0727760735
Miriam Moroianu: 0722 229 598
Raluca Hațieganu: 0723154534
Alma Fratila: 0721 415 805
Cristina Danea: 0763 126 989

Email:

PsihArt: office@psihart.ro
Elena Inceu: elena.inceu@psihart.ro

Ana Maria Mintici: ana.mintici@psihart.ro
Ana Papahagi: ana.papahagi@psihart.ro
Miriam Moroianu: miriam.moroianu@psihart.ro
Laura Trifu: laura.trifu@psihart.ro
Raluca Hațieganu:raluca.hatieganu@psihart.ro
Alma Fratila: alma.fratila@psihart.ro
Cristina Danea: cristina.danea@psihart.ro

Image module
Scrie-ne


    Folosind acest formular sunteti de acord cu stocarea si prelucrarea datelor transmise conform Politica GDPR.

    -

    Solicita programare:


      Folosind acest formular sunteti de acord cu stocarea si prelucrarea datelor transmise conform Politica GDPR.

      -